Restauracja Cztery Pory Roku – Pasta, Sałatki, Pizza – Herbaciarnia

restauracja@restauracja4poryroku.pl / Al. Piłsudskiego 85, 18-400 Łomża, Polska
Czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00 – 22.00
Telefony / 86 473 5 473 / 86 473 7 473
Dołącz do nas na Facebook’u www.facebook.com/restauracja4poryroku

Witamy w Czterech porach roku

Jesteś tutaj:  Strona główna  >  Wybrana strona

4pory (72 z 198)Restauracja powstała w 2001 roku. Była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród coraz bardziej wymagających klientów. Wejście Polski do Unii Europejskiej, otwarcie granic dla rodaków i ich coraz częstsze podróże, a co za tym idzie coraz większa świadomość kulinarna dała impuls do stworzenia czegoś zupełnie odmiennego.

Nadszedł wtedy czas, aby gastronomia, postrzegana przez ceraty na stołach oraz gumoleum na podłodze, powędrowała na strych wraz z innymi „przydasiami”. Zrozumiało ten fakt WIELU. Na „dzień dobry” trafiliśmy na ogromną konkurencję. Lokale pojawiały się jak grzyby po deszczu. Jeden piękniejszy od drugiego, reasumując dla każdego coś ……. .

Było gorąco od samego początku…

Wystrój wnętrza – autorem była osoba, której miłość do ludzi po dzień dzisiejszy przebija do nas przez jej niezliczone prace, powodując czasami nostalgię, zadumę i tęsknotę, ale najczęściej radość.

Atmosfera – jest tworem klientów wyjątkowych, wyrozumiałych, niezmiernie cierpliwych, którzy nas wybrali i ciągle wspierają. Także cały personel, któremu należałoby poświęcić oddzielny rozdział.

Kuchnia – przede wszystkim wysokiej jakości składniki, lekkość kojarzona z włoską tradycją, spory wybór.

Niekonwencjonalność – to każdy region ciepłego włoskiego kraju, których orędowników znajdziecie w postaci białych i czerwonych win dostępnych w naszej karcie

Niekonwencjonalność – to nasza potężna herbaciarnia. Jej produkty, a jest ich ponad 120 i ciągle rośnie ich liczba, zanim trafią do Państwa domów, mogą pojawić się na stolikach.

Niekonwencjonalność – to morze kawy, tej lubianej przez media, ale także ukochanej przez naszych klientów. Można jej spróbować na miejscu i kupić w naszej herbaciarni.

czteryporyroku